KATEGORİLER
Sepetiniz

Web Sitelerine Özel 9.90 Sabit Fiyatlı Kargomuz Aktif Edilmiştir.

Rusça Konuşanlar İçin Türkçe Konuşma Kılavuzu ve Gezi Rehberi

Rusça Konuşanlar İçin Türkçe Konuşma Kılavuzu ve Gezi Rehberi
Satış Sayısı: 0
Görüntülenme Sayısı: 21
İNDİRİM
%35
ESKİ FİYATI
120,00TL
YENİ FİYATI
78,12TL
Vergiler Hariç: 78,12TL
??? ????? ???????? ??????-???????? ??????????? ? ???????????? ?? ??????.
??? ????? ????? ??????????? ??? ??? ??? ???????? ? ?????? ??? ??????? ??? ??????.
???????????? ????? ??? ???, ??? ?? ????? ???? ??? ?????? ?? ????? ? ??????. ?? ??????? ??? ????? ???????? ? ?????? ????? ???????? ???? ????? ? ???? ??????? ??????????. ????? ????????????? ? ???????????? ????? ?????????? ?? ??????? ???? ? ?????????????. ? ????? ???????? ?????? ????? ? ???????? ???????? ? ?????????. ? ???????????? ????? ?? ?????? ????? ???? ? ??????????? ????????????? ???? ???????? ?????.
????? ??????? ???????? ?????? ?? ???? ?????, ?????????? ??????????? ???????????? ? ???????????.

Yayımlanmış en geniş kapsamlı Rusça- Türkçe Gezi ve Konuşma Kılavuzu’nu inceliyorsunuz.
Bu eser, Türkiye’ye turizm veya iş seyahatlerinizde, seyahat öncesi ve süresince yanınızdan ayıramayacağınız bir başucu kitabıdır.
Rehber, henüz hiç Türkçe bilmeyen ve Türkiye’de bulunmamış okuyucuya hizmet edebilecek biçimde tasarlanmıştır. Kişinin, kendini en hızlı, kolay ve doğru ifade edebileceği bir kurguya sahiptir.
Tematik kurgu içerisinde konulara göre tipik cümleler ve bu cümleler içerisinde geçebilecek kelimeler, okunuşları ile verilmiştir. Yine bu konuların gereken bölümlerinde Türkiye ve Türklerle ilgili kültürel ipuçları verilmiş, sizi bekleyen olumlu ya da olumsuz durumlara ilişkin uyarılar yapılmıştır.
Türk kültürü, gelenekleri ile ilgili ipuçları ve İstanbul gezi rehberini de içeren bu rehberde, Türk mutfağının farklı örneklerini bulabileceksiniz.
Seyahatiniz boyunca size yardımcı olacak bu rehberden hızlı ve kolay yararlanabilmeniz için NASIL KULLANACAKSINIZ? bölümünü dikkatlice okuyunuz!Ürün Adı: Rusça Konuşanlar İçin Türkçe Konuşma Kılavuzu ve Gezi Rehberi
Ürün Kodu: 9786057698605
Yazar: Vedat Aydoğan
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 160
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen: